logo
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja spo艂eczna, o艣wiaty, kultury i sportu



1) Renata Krupa - przewodnicz膮ca komisji


2) Stanislaw Olszewski - cz艂onek


3) Karol Rupar - cz艂onek


4) Rafa艂 Tul - cz艂onek


5) Marek Ungrowski- cz艂onek


6) Witold Lizi艅ski - cz艂onek


7) Piotr Spaczy艅ski - cz艂onek


 


 

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Agata Kuszy艅ska
Data wprowadzenia : 2004-08-19 12:55:26
Data ostatniej modyfikacji : 2018-11-30 12:04:14
Liczba wy艣wietle艅 : 201

Redaktor  Data modyfikacji 
Agata Kuszy艅ska  18.12.2014 13:01poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Findling  18.12.2014 12:50poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Findling  08.12.2010 10:06poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.04.2007 13:07poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.12.2006 07:25poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  19.08.2004 11:55poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 7619577