logo
Rada Gminy » O艣wiadczenia maj膮tkowe kadencji 2010-2014
Jerzy Tumi艂owicz

Zast臋pca Przewodnicz膮cego Rady Gminy

TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.PDF1866.9 KB POBIERZ2010 - wg stanu na dzie艅 obj臋cia mandatu01.02.2011 13:25208
.PDF529.1 KB POBIERZz dnia 27.04.2011r.03.06.2011 14:02220
.PDF1463.4 KB POBIERZz dnia 26.04.2012 r.23.05.2012 08:40189
.PDF2692.5 KB POBIERZz dnia 5.03.2013 r.03.06.2013 09:59170
3787.5 KB POBIERZz dnia 23.04.201405.06.2014 12:45129
.PDF1755.8 KB POBIERZz dnia 10.09.2014 r. (na koniec kadencji)31.10.2014 10:35142

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jaros艂aw Obuchowski
Data wprowadzenia : 2011-02-01 13:20:56
Data ostatniej modyfikacji : 01.02.2011 13:20
Liczba wy艣wietle艅 : 1233



licznik odwiedzin: 5696407