logo
Rada Gminy » O艣wiadczenia maj膮tkowe kadencji 2010-2014
Janusz Dziadko

Radny

TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.PDF1931.2 KB POBIERZ2010 - wg stanu na dzie艅 obj臋cia mandatu01.02.2011 13:44243
.PDF581.7 KB POBIERZz dnia 29.04.2011r.03.06.2011 14:04233
.PDF1561.8 KB POBIERZz dnia 28.04.2012 r.28.05.2012 11:48191
.PDF3041.5 KB POBIERZz dnia 30.04.2013 r.03.06.2013 09:57237
.PDF111.2 KB POBIERZkorekta z 25.10.201311.12.2013 08:25197
1942.9 KB POBIERZz dnia 30.04.201405.06.2014 12:33158
.PDF188.7 KB POBIERZwyja艣nienie z dnia 29 pa藕dziernika 2014 r. 30.10.2014 14:17148
.PDF1906.4 KB POBIERZz dnia 11.09.2014 r. (na koniec kadencji)31.10.2014 10:24177

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jaros艂aw Obuchowski
Data wprowadzenia : 2011-02-01 13:43:58
Data ostatniej modyfikacji : 01.02.2011 13:43
Liczba wy艣wietle艅 : 1455



licznik odwiedzin: 5856372