logo
Rada Gminy » O艣wiadczenia maj膮tkowe kadencji 2010-2014
Ryszard Szczukowski

Radny

TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.PDF1936.5 KB POBIERZ2010 - wg stanu na dzie艅 obj臋cia mandatu2011-02-01 13:52:59328
.PDF678.2 KB POBIERZz dnia 28.04.2011r.2011-06-03 14:09:13299
.PDF1320.5 KB POBIERZz dnia 30.04.2012 r.2012-05-23 08:47:34388
.PDF2352 KB POBIERZz dnia 30.04.2013 r.2013-06-03 10:03:31331
?4143.3 KB POBIERZz dnia 25.04.20142014-06-05 12:42:09203
.PDF1804 KB POBIERZz dnia 10.09.2014 r. (na koniec kadencji)2014-10-31 10:13:13435

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jaros艂aw Obuchowski
Data wprowadzenia : 2011-02-01 13:52:13
Data ostatniej modyfikacji : 2011-02-01 13:52:13
Liczba wy艣wietle艅 : 1791



licznik odwiedzin: 7110790