logo
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja do spraw rozwoju gminy, bud偶etu i rolnictwa



1) Leszek K臋dziora - przewodnicz膮cy komisji,
2) Dariusz Wierzba - zast臋pca przewodnicz膮cego,
3) Wies艂aw Namiak - cz艂onek,
4) Franciszek Soko艂owski - cz艂onek,
5) Henryk Ordon - cz艂onek,
6) 艁ukasz Kogut - cz艂onek,
7) J贸zef Wdowiak - cz艂onek,
8) Jerzy Tumi艂owicz - cz艂onek,
9) Ryszard 艢wierczy艅ski - cz艂onek.
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Findling
Data wprowadzenia : 2004-08-19 12:54:33
Data ostatniej modyfikacji : 18.12.2014 13:51
Liczba wy艣wietle艅 : 797

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Findling  18.12.2014 13:42poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Findling  08.12.2010 11:03poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  27.07.2007 10:40poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.04.2007 12:49poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.12.2006 08:18poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  19.08.2004 12:54poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 5867367