logo
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja rewizyjna



1) Katarzyna Rublewska - przewodnicz膮ca komisji,
2) Ryszard 艢wierczy艅ski - zast臋pca przewodnicz膮cej,
3) Leszek K臋dziora - cz艂onek,
4) Stanis艂aw Wudarczyk - cz艂onek,
5) Karol Rupar - cz艂onek,
6) 艁ukasz Kogut - cz艂onek.
Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Findling
Data wprowadzenia : 2004-08-19 12:54:04
Data ostatniej modyfikacji : 18.12.2014 14:01
Liczba wy艣wietle艅 : 776

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Findling  18.12.2014 13:54poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Findling  18.12.2014 13:39poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Findling  08.12.2010 11:01poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.12.2006 08:15poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  19.08.2004 12:54poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 5694154