logo
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja spraw spo艂ecznych



1) Wies艂aw Namiak - przewodnicz膮cy komisji,
2) Piotr Spaczy艅ski - zast臋pca przewodnicz膮cego,
3) J贸zef Wdowiak - cz艂onek,
4) Lidia Bana艣 - cz艂onek,
5) Bogdan Muchowski - cz艂onek,
6) Stanis艂aw Wudarczyk - cz艂onek
7) Jerzy Tumi艂owicz - cz艂onek.

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Findling
Data wprowadzenia : 2004-08-19 12:54:58
Data ostatniej modyfikacji : 07.01.2015 13:22
Liczba wy艣wietle艅 : 779

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Findling  18.12.2014 13:47poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Findling  08.12.2010 11:04poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  27.07.2007 10:41poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.04.2007 12:51poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.12.2006 08:23poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  19.08.2004 12:54poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 5697179