logo
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja statutowo - regulaminowa



1) Jerzy Tumi艂owicz - przewodnicz膮cy komisji,
2) J贸zef Wdowiak- zast臋pca przewodnicz膮cego,
3) Ryszard 艢wierczy艅ski - cz艂onek
4) Henryk Ordon - cz艂onek
Autor : Katarzyna Kisiel
Zredagowa艂(a) : Justyna Ratkowska
Data wprowadzenia : 2006-12-12 08:28:25
Data ostatniej modyfikacji : 15.01.2016 10:29
Liczba wy艣wietle艅 : 406

Redaktor  Data modyfikacji 
Justyna Ratkowska  28.12.2015 10:37poka偶 t膮 wersj臋
Justyna Ratkowska  12.04.2007 14:08poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.12.2006 08:28poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 5866372