logo
Rada Gminy » O艣wiadczenia maj膮tkowe kadencji 2006-2010
Jerzy Tumi艂owicz

Zast臋pca Przewodnicz膮cego Rady Gminy

TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.PDF90.8 KB POBIERZ200612.01.2007 12:46323
.PDF716.5 KB POBIERZz dnia 26.04.200726.07.2007 14:43275
.PDF652.7 KB POBIERZ200827.06.2008 21:13239
.PDF210.5 KB POBIERZ200913.05.2009 10:09213
.PDF502.6 KB POBIERZ201030.06.2010 13:05194
.PDF513 KB POBIERZ2010 - na koniec kadencji14.10.2010 11:12215

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jaros艂aw Obuchowski
Data wprowadzenia : 2007-01-12 12:13:50
Data ostatniej modyfikacji : 28.03.2007 12:40
Liczba wy艣wietle艅 : 1912

Redaktor  Data modyfikacji 
Jaros艂aw Obuchowski  12.01.2007 12:13poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 5687516