logo
Rada Gminy » O艣wiadczenia maj膮tkowe kadencji 2006-2010
Henryk Ordon

Przewodnicz膮cy Rady Gminy

TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.PDF89.8 KB POBIERZ200612.01.2007 12:25394
.PDF580.3 KB POBIERZz dnia 26.03.200725.05.2007 10:28313
.PDF580 KB POBIERZz dnia 17.04.200725.05.2007 10:28376
.PDF674.4 KB POBIERZ200827.06.2008 21:09298
.PDF213.9 KB POBIERZ200913.05.2009 10:03245
.PDF229.9 KB POBIERZ201006.05.2010 09:13267
.PDF1907.1 KB POBIERZz dnia 2.09.201030.09.2010 07:49256

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jaros艂aw Obuchowski
Data wprowadzenia : 2007-01-12 12:21:22
Data ostatniej modyfikacji : 28.03.2007 12:40
Liczba wy艣wietle艅 : 2399

Redaktor  Data modyfikacji 
Jaros艂aw Obuchowski  12.01.2007 12:21poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 6053383