logo
Rada Gminy » Komisje Rady
Komisja o艣wiaty, kultury i sportu



1) Lidia Bana艣 - przewodnicz膮ca komisji,
2) Bogdan Muchowski - zast臋pca przewodnicz膮cej,
3) Dariusz Wierzba - cz艂onek
4) Piotr Spaczy艅ski - cz艂onek,
5) Katarzyna Rublewska - cz艂onek,
6) Franciszek Soko艂owski - cz艂onek,
7) Karol Rupar - cz艂onek.

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Findling
Data wprowadzenia : 2004-08-19 12:55:26
Data ostatniej modyfikacji : 18.12.2014 14:01
Liczba wy艣wietle艅 : 886

Redaktor  Data modyfikacji 
Jacek Findling  18.12.2014 13:50poka偶 t膮 wersj臋
Jacek Findling  08.12.2010 11:06poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.04.2007 14:07poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  12.12.2006 08:25poka偶 t膮 wersj臋
Jaros艂aw Obuchowski  19.08.2004 12:55poka偶 t膮 wersj臋



licznik odwiedzin: 5698525